O mně

Jmenuji se Pavlína Matysová a jsem především maminka tří malých rošťáků Mirečka, Danečka a Tobiáška. Jsem vystudovaná nutriční terapeutka, která se snaží, už více jak 12 let, šířit osvětu zdravému stravovaní nejen dětí.

Denně se setkávám s otázkami týkající se zdravého životního stylu a výživy. Jako nutriční terapeut jsem prošla praxí v nemocnicích jako je např. IKEM, Motol nebo na dětském diabetologickém oddělení ve Vinohradské nemocnici. Pracovala jsem také jako výživový poradce ve firmě Svět zdraví i na volné noze. Posledních 5 let se věnuji zdravému vaření pro děti ve spolupráci s mateřskými i základními školami. Spolupracuji také s komunitním centrem L.E.S. a s komunitním centrem Vlna na Praze 8, kde v rámci projektu „Na zdravé vlně‘‘ proběhlo spousty zajímavých akcí a workshopů jako například projekt „Zdravé svačinky do škol‘‘, festival zdraví „Pupík‘‘ apod.

Postupem času jsem získala řadu zkušeností, o které bych se s Vámi s radostí podělila.

Pořádám workshopy, kurzy vaření, projektové dny pro mateřské i základní školy a kroužky zdravého vaření pro děti.

 „Už jako malá jsem byla velký jedlík a jídlo pro mě vždy bylo, je a bude velmi důležité. A proč to píšu? Protože ne nadarmo se říká – jsme to co jíme! To, co můžeme předat svým dětem do života, je nejen slušné vychování a naše láska. Můžeme jim dát ještě něco navíc. A tím jsou zdravé stravovací návyky.“

Mé recepty najdete na Facebooku i instagramuZdravě s PaPájou.